Кавецький Олександр

Усім привіт Я студент 4-го курсу Вінницького національного технічного університету, факультету машинобудування та транспорту, спеціальність "Прикладная механіка" Також став « I Віце-Містер ВНТУ». Хочу розповісти вам про своє захоп...

Фото и видео

К сожалению, пользователь еще не добавил ни одного медиа-файла.

О себе

Дополнительная информация

Усім привіт Я студент 4-го курсу Вінницького національного технічного університету, факультету машинобудування та транспорту, спеціальність "Прикладная механіка" Також став « I Віце-Містер ВНТУ». Хочу розповісти вам про своє захоплення. З 16 років опановую такий вид спорту як Street Workout. Дійсно за цим спортом є майбутнє України. Мені подобається моє захоплення і я прагну щоб ще більше молоді захоплювалися цим видом спорту. Тому власним прикладом в нашому містечку надихаю дітей займатися фізичною культурою і вони залюбки відвідують мої тренування. Самостійно опановуючи вправи досягнув перших серйозних результатів: бронзове місце в обласних змаганнях з Street Workout, перше місце в командних змаганнях серед студентів Вінниці, також був нагороджений всеукраїнською нагородою «За розвиток українського спорту»
Став переможцем конкурсу "Обличчям Вінничини"
Тренуватись, не дивлячись на настрій, погоду чи обставини ось мій девіз. Я вірю, що рано чи пізно мій шлях приведе мене до цілі. В мене є всі якості лідера, тому я саме тут.

Друзья

Пользователь еще не добавил ни одного друга.

Комментариев (0)